Події

29 лютого 2024 року навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Миколаївській області спільно з бібліотекою Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено засідання методичної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Бібліотека в режимі онлайн. На пульсі часу». Олена Підкопай, провідний бібліотекар МОІППО, акцентувала увагу на важливості застосування інноваційних технології в інформаційно- цифровому просторі бібліотек  закладів освіти та пріоритетних напрямах цифровізації бібліотечного процесу.

Виконуючи вправи, бібліотекарі відпрацьовували вміння використовувати різні онлайн-інструменти, сервіси.

Наприкінці зустрічі учасники рефлексували за допомогою ресурсу «Mentimetr», пройшли тест, а також відзначили, що запропоновані матеріали є корисними для практичної діяльності щодо реалізації інноваційних технологій в інформаційно-цифровому просторі бібліотек.

Працюємо творчо, наближаємо перемогу!

Спілкувалися бібліотекарі ЗП(ПТ)О Миколаївської області

З метою надання методичної допомоги працівникам бібліотек Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області 28 листопада 2023 року проведене онлайн-засідання методичної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з теми «Новий функціонал бібліотеки закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

До участі в заході долучилася провідний бібліотекар Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Підкопай Олена Анатоліївна.

У ході засідання учасники розглянули питання щодо комплектування фонду бібліотеки (в тому числі періодикою) відповідно до освітньої програми, списання книжкового фонду, змін і доповнень у нормативно- правовій документації в умовах військового стану.

Присутні отримали рекомендації щодо організації роботи бібліотеки і застосування доречних форм роботи під час дистанційного та змішаного навчання, здійснення іміджевої діяльності.

Окрема увага приділена атестації бібліотекарів закладів освіти.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області оголошує подяку Підкопай Олені Анатоліївні за участь у заході, надані рекомендації та матеріали.

Разом до ПЕРЕМОГИ!