Послуги

Положення про надання Послуг

Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення і доставку окремих опублікованих статей та уривків з опублікованих письмових творів. Копіювання документів у повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ. Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.

Бланком замовлення Ви, як Замовник, гарантуєте, що копії буде використано лише з навчальною або науковою метою (так зване «чесне використання» відповідно до закону «Про авторське право і суміжні права»), а не в комерційних цілях, не будете розповсюджувати ані електронну копію, ані віддруковану.

За допомогою служби електронної доставки документів можна замовити електронні копії таких документів:

  • окремих статей із періодичних видань обсягом до 10 сторінок;

  • окремих сторінок або розділів книг обсягом до 15 сторінок;

  • одночасно можна замовити не більше 10 матеріалів;

  • одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотека протягом 2-х робочих днів виконує замовлення та пересилає документ на вказану електронну скриньку замовника;

  • сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з друкованих видань, формат яких не перевищує формат А4, тексти документів надаються у форматі jpg, роздільна здатність сканування – до 300 dpi.

Замовити послугу можна, заповнивши форму нижче: