Нові надходження

Подарунки

Висловлюю подяку нашим партнерам Державної науко-педагогічної біббіліотеки імені В. О. Сухомлинського за чудові подарунки – книги. Вдячні за вашу щедрість та підтримку.

Ці книги стануть чудовим доповненням до фонду нашої бібліотеки. Ваша велика увага до потреб освітян і відданість просвітницькій місії робить нашу професійну роботу більш насиченою та результативною.   

Разом до ПЕРЕМОГИ!

До нашої бібліотеки надійшов подарунок, головна книга року від Ярослава Романчука "Новий Захід. Українська мрія".

Перша книга у новітній історії України, яка представляє систематичний погляд на економічні реформи в країні. Книга містить докладниц план, чк перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими. 

За цим покликанням ви можете детальніше ознайомитися з книгою "Новий захід. Українська мрія" 

Подарунки від колег КНЗ Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників 

Економіка і загалом добробут людей по всьому світові підтримуються наукою, технікою, інженерією та математикою. Саме ці дисципліни лежать в основі промисловості, виробництва, охорони здоров’я та інших галузей життєдіяльності людини. Саме тому актуальності сьогодні набуває STEM-освіта.

Всеукраїнський полігон «STEM-освіта: можливості для майбутнього» проводився в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна–2023» та обласного STEM-тижня, який відбувся 26-27 квітня на Черкащині.

Пропонуємо вам ознайомитися з досвідом роботи через навчально-методичні посібники surl.li/gthxa 

Пропонуємо новинки нашої бібліотеки

Продовжуємо знайомитися з новими надходженнями. Цього разу репрезентую книгу з цікавою назвою.